Tým profesionálních konzultantů

Tým profesionálních konzultantů

Dílčím úspěchem naší společnosti jsou samozřejmě lidé. Náš tým má spoustu členů a každý z nich je důležitou součástí našeho kompletního týmu.

tým

v Nejprve je zde Michal Kuchař. Majitel celé společnosti, který je s klienty jako první v kontaktu. Bude s vámi jednat a domlouvat veškeré podrobnosti a náležitosti.
v Michaela Balvínová je projektová manažerka, která má na starosti projekty a to z hlediska kontroly vytvořených článků a také z hlediska klientů.
v Petr Turek je seo specialista. Zajišťuje reporting a úpravy webů.
v Tomáš Výborný se stará o technickou stránku. Jeho prací je úprava webů nebo také zasílání faktur.
v Dále se jedná o spoustu textařů a copywriterů.

Obecně o naší společnosti

Společnost SEOlight je firma fungující na českém trhu již několik let. Konkrétně vznikla již v roce 2009 a od té doby pomohla na vzestup mnohým klientům. Naše firma se velice rychle rozrostla a stále se rozvíjí a přizpůsobuje modernímu prostředí, proto nikdy nezaostáváme pozadu, ale chytáme ty nejnovější trendy a stále se jim přizpůsobujeme. Umíme dokonale pracovat v oblasti SEO služeb. Poskytujeme individuální přístup – což je u těchto služeb v jiných firmách spíše výjimkou, protože někde nabízí ucelené balíčky. V naší firmě se však zabýváme vždy konkrétním případem, konkrétním klientem a jeho potřebami a požadavky. Na individuálním jednání si zakládáme, protože musíme pochopit vaše priority a potřeby. Jenom díky tomu můžeme vaše internetové stánky pozvednout a nastavit vám veškeré parametry tak, jak si to přejete, abyste mohli být úspěšní.

start up

Naše firma je plná odborných konzultantů a konzultantek, které se zaměřují na danou problematiku. Každý z nás je vlastně takovým seo specialistou. Poskytujeme odborné poradenství a kompletní správu služeb. Zajistíme pro vás optimalizaci na míru dle vašich potřeb a požadavků. Pokud si v tomto směru nevíte rady, rádi celou problematiku převezeme do svých rukou.