S multifunkčními tabletami je péče o bazén hračka

S multifunkčními tabletami je péče o bazén hračka

Pořídili jste si zahradní bazén, protože chcete mít letní koupání na dosah ruky a už se nemůžete dočkat, až se poprvé ponoříte do osvěžující, dokonale čisté vody a budete si užívat! To jediné, co vám trochu kalí radost z této investice, je nezbytná péče o vodu v bazénu. Jak je totiž vidět, není to žádná hračka a udržení optimální kvality vody vyžaduje nepřetržitou a náročnou péči. Anebo je to jinak? S multifunkčními tabletami může být péče o vodu snadná!
Pořiďte si velké balení multifunkčních tablet, které zastanou hned několik nezbytných úkonů v péči o vodu najednou. Jedná se totiž o naprosto revoluční produkt v péči o bazény, který výrazně ušetří čas, jež údržbě vody v nádrži musíte věnovat.

plovoucí kruh

Jak již název napovídá, tak multi tablety 5v1 zastanou role hned několika chemických přípravků najednou. Co konkrétně umí?
Zajistí dokonalou desinfekci bazénové vody díky obsahu vysoce účinného oxidačního činidla v podobě chlóru.
Dokonale eliminují výskyt nežádoucích mikroorganismů, tedy především řas.
Zajistí optimální koncentraci aktivní látky v bazénové vodě.
Zajistí optimální hodnoty pH, které jsou pro správnou činnost chemických přípravků nepostradatelné.

letní bazén

Vyvločkují veškeré jemné nečistoty, a tím vodu viditelně projasní.
Díky multifunkčním tabletám bude voda ve vaší nádrži dokonale desinfikovaná a stabilizovaná, aniž byste jí museli věnovat příliš náročnou péči na úkor vlastní relaxace. Takže je jasné, že si použití těchto chytrých multifunkčních tablet brzy zamilujete. Proto uděláte nejlépe, když si domů pořídíte rovnou opravdu velké balení, abyste je měli po ruce vždy, když bude potřeba. Stačí vhodit optimální počet tablet do vody anebo je vložit do dávkovače, a je to. Nadto si můžete zvolit nejen ideální velikost balení, ale také optimální velikost samotných tablet v závislosti na objemu vody ve vašem bazénu.