Streamovací platforma Twitch

Streamovací platforma Twitch

Twitch je jedna z největších platforem, na kterých lidé streamují. Jestliže Vás zaujme nějaké video od Vašeho oblíbeného autora, tak si jej můžete stáhnout.

Streamovací platforma Twitch

Nekonečná zábava

Lidé, kteří rádi sleduji streamy svých oblíbených tvůrců jistě znají platformu Twitch, kde může spustit živé vysílání kdokoliv. Nejčastěji se streamují hry všech žánrů, přičemž to je záliba mnoha lidí. Podstatou takového vysílání je na rozdíl od videa, že se vše přenáší v živém vysílání jen s malým zpožděním pár sekund. A proto tu nejsou střihy a různé grafické úpravy, takže si můžeme užívat, jak tvůrce aktuálně hraje hru či dělá jiný obsah vysílání pro své diváky.

subscribe

Sice sledování zabere více času, ovšem rozhodně to má své kouzlo, a proto někteří lidé dávají streamu přednost před videem. Samozřejmě větší tvůrci, kteří mají tuto tvorbu obsahu jako jeden z hlavních příjmů mají zapnuté donaty a subscriby. Donate znamená dobrovolný příspěvek který jde z části platformě a z části tvůrci. Subscribe je takový odběr, který se platí za určitý čas, přičemž základem je jeden měsíc. Za tento odběr získá sledující speciální výhody.

Stažení videa

Často na této platformě narazíme na video, jenž se nám opravdu líbí. Můžou to být totiž záznamy ze streamů, jenž sice neprobíhají živě, ovšem je to dobrá varianta, když nestihneme stream, ale chceme se na něj podívat zpětně. Také velmi oblíbené jsou klipy, které mají pár desítek vteřin, kdy se zachycují například různé vtipné situace a příhody. Abychom si tato videa mohli stáhnout a uložit, tak nám k tom slouží Twitch TV download video Stahujvidea.cz.

ikona stahování

Stačí zkopírovat odkaz videa a hezky jej vložit na tento web do určeného políčka. Program si už se vším dál poradí, takže pro nás je velmi jednoduché si vybrané video od svého oblíbeného tvůrce stáhnout. Sami se můžete přesvědčit o tom, že je to skutečně velmi snadné a celý proces zvládne každý. Video už zůstane na úložišti našeho zařízení, takže se na něj můžeme kdykoliv podívat a nepotřebujeme k tomu vůbec připojeni k internetu. Není problém videa posílat svým přátelům.