Obytný vůz vyřeší vaši dovolenou

Obytný vůz vyřeší vaši dovolenou

Pokud máte rádi pohodlí a svobodu, nemuset se vázat na konkrétní termín vaší dovolené, pak tu máme pro vás skvělé řešení v podobě obytného vozu, kterých je na trhu dnes již velké množství. Tento dopravní prostředek si můžete buď pronajmout, nebo zakoupit. Záleží jen na vašich finančních možnostech.
Obytný vůz u pole
V nabídce pro vás máme karavany různých typů a značek, jako je například Autostar, Benimar, McLouis, Mobilvetta, které vynikají svojí kvalitou, zpracováním, pohodlím a komfortem.
A pokud vás trápí, že na obytný vůz nemáte řidičské oprávnění, tak nemusíte mít obavy. K řízení těchto vozů do hmotnosti 3500 kg vám postačuje řidičské oprávnění typu B. V případě, že je hmotnost v technickém průkaze uvedena vyšší, zde je zapotřebí již řidičské oprávnění typu C.
Obytné vozy a karavany nejsou zboží, které by se prodávalo ve stejném množství jako osobní vozy. Je zde tedy větší šance na zajímavou slevu, a proto se vyplatí nabídky sledovat a zároveň si počkat na tu správnou chvíli.  Náš tip je společnost Burimex, kde se setkáte s ochotou a vstřícností.
S obytnými vozy se budete cítit jako doma a přitom zažijete nevšední okamžiky na cestách, neboť všechny tyto vozy jsou dokonale vybaveny:
·         plynovým topením a boilerem
·         lednicí s mrazákem
·         plynovým vařičem včetně plynové lahve
·         dřezem,
·         umyvadlem,
·         sprchou
snídaně v obytném voze
Součástí je dále i jídelní a varné nádobí, prostěradla, připojovací kabely, vyrovnávací klíny, hadice pro doplňování vody a i mapa a seznam karavanových stání. S těmito karavany se neztratíte a ani vám nebude nic chybět k pohodlí a spokojenosti. Tento způsob cestování na dovolenou je svobodnější jak místně, tak časově.  Nemusí vás trápit, zda budete v konkrétní destinaci na domluvenou hodinu, stihnete se ubytovat a ještě být včas na večeři. Toto opravdu s karavany nemusíte řešit.
Nenechte si ujít tuto nevšední jízdu a věřte, že bude plná zážitků……