Make-up, který sedne každému

Make-up, který sedne každému

Pokud trpíte alergickými reakcemi na různé kosmetické produkty, nutně to ještě neznamená, že se nemůžete hezky nalíčit. Stačí jen volit správnou kosmetiku, která vám neublíží, ale prospěje. A jaká to je? Přece přírodní kosmetika.

Pro citlivé oči

Že vás po použití řasenky štípou oči, a nakonec je výsledkem rozmazaná šmouha, namísto hezky upravených řas? Vyzkoušejte speciální řasenku All in one, což je rozhodně ta nejlepší řasenka pro citlivé oči. Kromě toho že se jedná o veganský a přírodní produkt, který získal ocenění Natural Beauty, má osvědčené výsledky a zanechá vaše řasy krásné, dlouhé, a mnohem objemnější. Další skvělou volbou je i přírodní řasenka značky Kia Charlotta, která krásně oddělí jednotlivé řasy, a dodá jim zdravý a krásný vzhled. Pokud však chcete řasy delší přirozeně, sáhněte po jedinečném přírodním séru značky PHB, které je speciálně navrženo pro růst řas i obočí.

kosmetické produkty

Pro suché rty

I suché rty si zaslouží zkrášlit příjemnou barvou, kterou jim zvolíte. Ačkoliv vaše rty možná nereagují dobře na většinu rtěnek, určitě vyzkoušejte veganskou rtěnku Kia Charlotta, která nejen že má přírodní složení, ale rovněž stoprocentně recyklovatelný obal. Seženete ji hned v několika nádherných a slušivých odstínech.

líčení rtů

Všechny typy pleti

Ať už se vaše pleť nepříjemně mastí, nebo je naopak suchá, či dokonce vykazuje alergickou reakci při setkání s make-upem, existuje zde možnost i pro vás, a to v podobě přírodního a netoxického make-upu PHB, který vaši pleť krásně sjednotí, a zanechá bezchybný kýžený efekt.

Opalování

Chcete se opalovat, ale po použití běžných opalovacích krémů zažíváte nepříjemné alergické reakce? Vyzkoušejte minerální opalovací krém od značky Arc Suncare, který seženete například i s faktorem 50, pro tu nejcitlivější pleť.

Přírodní kosmetika je totiž citlivější nejen k životnímu prostředí, ale i k vaší pleti. Nejlepší výběr kvalitní přírodní kosmetiky seženete například v internetovém obchodě Pulo, který se zabývá výhradně prodejem přírodní kosmetiky.