Kouzelník, pro všechny děti

Kouzelník, pro všechny děti

Když jsme byly malé děti, přáli jsme si pořádnou oslavu narozenin s přáteli a samozřejmě s kouzelníkem. Bohužel doba nebyla, kdo ví jaká a kouzelníka většino dělal strýc v podobě nafukovacích balónků, či vtipných hlášek se směšným nosem. Nyní je však všechno jinak a kouzelníka teď splašíte líp, než kdykoliv jindy. Nyní tu je kouzelník pro děti https://www.vaskouzelnik.cz/kouzelnik-pro-deti, který zaručeně pozvedne zábavu na narozeninách, či rodinných oslavách.

Kouzelník

Pokud chcete uspořádat oslavu narozenin pro svoje ratolesti, určitě nezapomeňte objednat profesionálního kouzelníka, který to s dětmi zaručeně umí. Děti pracují s kouzelníkem, který je vyzívá ke spolupráci a asistují mu v nejrůznějších tricích, či kouzlech, kde se i oni sami naučí pár triků. Samozřejmě je program určený i pro dospělé, kteří se během výstupu mohou také zapojit. Pokud však rodiče nechtějí, mohou všechnu práci nechat na kouzelníkovi a mohou si v klidu popovídat s hosty a dopřát si také chvilku odpočinku.

Délka vystoupení je na individuální domluvě, ovšem většinou se pohybuje okolo 20 – 60 minut. Po domluvě je také možné domluvit takzvanou školu kouzel, kde se děti naučí pár základních triků a hlavně modelaci zvířátek z balónků. Modelování lze domluvit i zvlášť, na jakýkoliv jarmark, slavnosti města a další zajímavé akce. Věřte nebo ne, ale kouzelník dokáže zaujmout i dospělé lidi, kteří budou žasnout nad jeho triky. Jak se taky říká, v každém člověku, vždycky zbývá kousek dítěte.

Kouzelník (2)

Kouzelník má letité zkušenosti s velkými akcemi a slavnosti. Aktivně vystupuje na větších akcích pro děti i pro dospělé, včetně svateb a celkového moderování. Proto pokud sháníte profíka v kouzlení, který vaše děti zabaví během oslavy narozenin, zkuste vsadit na jistotu. Určitě budete spokojení a objednáte si ho i na oslavu narozenin pro dospělé.