Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru

Jedná se o nebankovní hypotéku. I nebankovní hypotéky jsou jištěny zástavou nemovitosti. Poskytnou vám peníze do maximální výše 50% hodnoty nemovitosti, někdy vám půjčí i 70% hodnoty nemovitosti. Určitě si myslíte to, že nebankovní hypotéka je velmi drahá, jestliže se podíváte na srovnání hypoték, tak najdete nabídky, které nabízejí úrokovou sazbu podobnou, jako jsou sazby v bankách. Nebankovní hypotéka je svým způsobem americká hypotéka bez registru, protože jí můžete použít na cokoliv.

dřevěný domky

Získané finanční prostředky můžete využít na opravu vašeho bydlení, tak i na vyplacení exekucí, konsolidaci půjček nebo je můžete využít na podnikání, což u bankovní hypotéky je nemožné. Hypotéky můžete kombinovat, kdy si peníze můžete rozdělit a použít na více účelů. Výhodou je, že nemusíte platit poplatky předem za sjednání půjčky, jak to bývá v bance, také nemusíte platit za odhadce a jiné. Kvalitní nebankovní společnosti nevybírají poplatky předem, naúčtují je vám do splátek. Je tedy vhodné si nejdříve přečíst smlouvu a seznámit se s podmínky. Získat finanční prostředky a ručit nemovitostí až 25 let, zrovna není lehký krok. Proto si tedy vyberte tu nejlepší nebankovní společnost, která vám poskytne hypotéku, aniž by jí jen šlo o to jak rychle a levně získat majetek.

domácí rozpočet

Abyste si mohli sjednat hypotéku, tak potřebujete jen dva doklady totožnosti, dokumenty prokazující vlastnictví nemovitosti, kterou použijete k zástavě a fotografie nemovitosti. Dále potřebujete aktuální list vlastnictví a určený odhad nemovitosti, odhad nesmí být starší než tři roky.

Hypotéku bez registru si můžete sjednat u nebankovní společnosti za pomoci úvěrového specialisty. Získat můžete finanční prostředky od 100 000 korun. Některé hypotéky bez registru jsou i bez fixačního období. Vy jen splácíte splátky, které máte určené ve smlouvě. Lze kdykoliv vložit mimořádnou splátku, či splatit úvěr předčasně bez pokuty. Na co peníze použijete nemusíte nijak dokládat.