Život pod vlastní střechou je investice, která se vyplatí

Život pod vlastní střechou je investice, která se vyplatí

Přemýšlíte nad tím, jak to jen udělat, abyste si i vy mohli pořídit vlastní střechu nad hlavou? Takový úkol není nic snadného a o jeho náročnosti vypovídá i to, že se do vlastního bydlení lidé stěhují kolem čtyřicátého roku života – pakliže si na něj mají sami našetřit, nějaký čas to zabere, a to i v případě, kdy mají po ruce hypotéku. Jenže co mají v takové situaci dělat lidé, kteří na potřebnou hypotéku nedosáhnou, ale také by chtěli bydlet ve vlastním?

money-2724235_640

Mít svůj byt anebo dům je hlavní prioritou většiny lidí. Bohužel, jak ceny nemovitostí, tak i ceny hypoték neustále rostou, takže na ně jen málokdo dosáhne. Navíc podmínky, za jakých můžete vysoký a dlouhodobý úvěr získat, jsou stále více přísné. Co s tím?

Tou nejlepší variantou je, když potíže s penězi nemusíte vůbec řešit. Vždyť i taková hypotéka je nemalý závazek, a i když ji úspěšně získáte, budete ji splácet desítky let, po které vás bude tížit. Jenže bez podobných starostí a bez hypotéky se obejdete jen v situaci, kdy jste zámožní, anebo když se rozhodnete pro tak levné bydlení, že na něj ani půjčku potřebovat nebudete.

new-home-3105179_640

Je to k neuvěření, ale i tak levné bydlení je na českém trhu k dostání. Nejedná se o nic jiného, než o dřevěné mobilní domy od Top-mobilnidomy.cz.

Ty jsou u nás zatím poměrně žhavou novinkou, ale v zahraničí na ně narazíte nezřídka – na západ od nás je lidé běžně využívají jako chytrou a cenově dostupnou variantu vlastního bydlení. A o jejich kvalitách jistě hovoří i to, že poptávka po takovém bydlení už roste i v Česku.

Když si mobilheim pořídíte i vy, tak jistě nešlápnete vedle. Ba naopak, zbavíte se starostí s hypotékou, a následně i se splácením dluhů. Vzhledem k tomu, že se cena takové stavby pohybuje kolem jednoho miliónu korun, může si ji dovolit téměř každý, ať už k tomu využije vlastní úspory, anebo si sjedná malý krátkodobý úvěr.