Vodní pokojové fontány pro skvělou relaxaci

Vodní pokojové fontány pro skvělou relaxaci

Byt. Je to takové naše teritorium, naše soukromí a místo, kde žijeme v co největším pohodlí. Ať už je velký či malý, je to prostor, kde bychom se měli zkrátka vždy cítit dobře. Koneckonců jedině v něm si opravdu odpočineme a nabereme sílu na další dny. Byt si zařizujeme každý po svém, podle svého vkusu a dle možností. Snažíme se, aby byl co nejvíce útulný a pokud možno co nejblíž našim představám. Všichni rádi odpočíváme nebo relaxujeme, obzvláště po těžkém dnu v práci, či jiné náročné činnosti. Relaxujeme každý po svém, a to tak jak sami umíme a jak nám vyhovuje. Skvělým pomocníkem pro domácí relaxaci jsou vodní pokojové fontány. Vodní fontány nám v bytě dokážou skvěle zpříjemnit chvíle klidu a pohody. Zvuk tekoucí vody nám uklidní naši mysl a přivede nás tak na jiné a příjemné myšlenky. Výborně se při nich uvolníme a vypneme celé tělo. Vodní fontány jsou nejen výborné na domácí relaxaci, ale také vytvoří v bytě úžasnou dekoraci, která promění celý pokoj v nádherné a příjemné místo.

malá fontána

Je spousta druhů takovýchto vodních pokojových fontán. Bývají různých velikostí, od malých i středních velikostí, až po ty opravdu velké fontány. Jsou různých tvarů. Některé mají podobu zmenšené krajiny, přes kterou proudí potůček, jiné mají extravagantní tvar, jako např. kostka na jejíž vrchní části se na tryskající vodě otáčí kulička. Zkrátka druhů je spousta. Materiál se také liší. Mohou být vyrobeny z mramoru, což jsou jedny z těch nejdražších, ale také bývají keramické, nebo plastové a ty už jsou mnohem levnější. Samozřejmě záleží na financích, kolik jsme schopni investovat a jaký styl a velikost fontány si vybereme a bude se do našeho bytu hodit. Malé fontány i ty středně velké, lze umístit kamkoli, ale poblíž zásuvky, protože fungují na elektřinu. Ať už je umístíme na stůl či nějakou skříňku, tak či tak všude budou vypadat dobře. Velké pokojové fontány vyžadují především více místa, tudíž se hodí spíše do větších bytů, obzvláště pokojů.

velká fontána

Velké fontány se umísťují na zem a nejlépe ke štěně. Záleží, jaký má fontána tvar. Blízko stěny se většinou umísťují fontány, které mají rovnou zadní část, po které voda stéká. Zda fontánu dáme do obývacího pokoje, kde poslouží nejen jako relaxační doplněk, ale rovněž jako nádherná dekorace anebo ji umístíme např. do předsíně, kde poslouží jen jako nádherná dekorace, to už záleží jen na nás. Většina pokojových fontán jsou osvětlená, a tak i večer dokáží vyniknout v celé své kráse. Celý byt se promění v kouzelné místo, kde se můžeme tak oddávat příjemnému odpočinku a relaxaci. 

Posted in Byt