Obchod s firmou

Obchod s firmou

Uvažovali jste někdy p tom, že prodáte svou firmu? Já si myslím, že opravdu je mnoho společností a podnikatelů, které už třeba jejich činnosti nebaví. Anebo už je přestává práce bavit nebo prodávají svou firmu z nějakého jiného důvodu. Tak například, pokud třeba zkrachuje jejich firma anebo se vám vůbec nedaří obchodovat. Takže e tady potom přichází na řadu firma s.r.o., která je na prodej. A myslím si, že prodej firmy s.r.o. je docela složitý. Protože samozřejmě není pouze jenom jeden majitel. Ale k prodeji firmy s.r.o. taky je většinou více majitelů, takže je jasné, že potřebujete taky více souhlasů a není tady souhlas jako souhlas.

Firma s.r.o. je někdy velká a kvalitní.

Někdy je opravdu obtížné, pokud třeba vám dá souhlasit jenom někdo, ale druhý a další majitelé vám to třeba zakáží. A je to potom opravdu složitá situace. Tak to je opravdu nepříjemná věc. Prodej s.r.o. společnosti má taky opravdu hodně povinností a je opravdu výhodné, když se k tomuto vezmete nějakého právníka a dalšího specialistu.

Bezproblémový obchod je prima.

Protože už jen obyčejný prodej nemovitosti, jako například být, dům anebo nějaké rekreační objekty je taky velmi náročný. A například právě prodej společnosti s.r.o. je ještě více složitější, protože se tam jedná o obchod a součinnost a taky peníze. Takže jak všichni víme, nic není jednoduché a všechno má své plusy a mínusy. Myslím si ale, že pokud si dáte skvělou cenu, tak můžete svou firmu s.r.o. prodat lehce. Už jenom taky záleží na tom, jaká je zrovna poptávka. Já si ale myslím, že všechno má svou cenu a taky všechno má svého kupce. Znám jednu paní, realitní makléřku, která vám prodá opravdu cokoliv. Umí pěkně a slušně jednat se zákazníky, takže se nemusíte bát, že byste třeba neprodali svou firmu nebo společnost. Myslím si, že tady jde taky o způsob prodeje. Pokud všechno je jasně dáno a je vše pochopitelné, tak prodej jde taky lépe. A firma s.r.o. na prodej se jistě někomu vyplatí.