Chci letět do Paříže!

Chci letět do Paříže!

Francouzský šarm je pověstný. Mnoho žen se chce podobat těm štíhlým, nenuceně upraveným francouzským ženám. Na toto téma bylo napsáno již mnoho knih, které se staly bestsellery v mnoha zemích světa.
Mnoho žen láká pověstná francouzská elegance. Každá by chtěla mít recept na to, jak docílit pověstného pařížského espritu. Jak to jen ty ženy dělají, že se jim daří vypadat za všech okolností šik? Je to snad způsobem stravování, kosmetickou péčí nebo celkovým pohledem na život?Eiffelova věž v noci
Zřejmě to bude z každého trochu. Podle žen z jiných zemí přistěhovaných do Francie se jedná o francouzské umění žít. Tamější dámy se již odmala učí, jak být elegantní, zůstat tajuplná, nestěžovat si každému na své problémy.
Také si rády dají všechny delikatesy, kterých je ve Francii opravdu hodně na výběr, ale jen od každého trochu. Potom jim nevadí, když je večeře o několika chodech, vždyť ví, kde je jejich hranice a co je v jídle už příliš.
Nerady o tom mluví, ale i ony chodí pravidelně na nějaké cvičení, nebo alespoň si zaběhají v parku. Milují rovněž permanentky do bazénů, kam si některé stihnout dojít zaplavat i 4krát týdně. žena se dívá na Paříž z vyhlídky
Co se týká úpravy vlasů, volí Francouzky spíše přirozenost. Utrácejí horentní sumy za kadeřníky, kosmetičky a dermatologická ošetření, ale výsledkem je přirozený vzhled. Chtějí, aby to vypadalo, že žádné zkrášlovací procedury nepoužily. Kruhy pod očima po probdělých nocích si pečlivě zakrývají korektorem. Co si však v líčení neodpustí, je sytě rudá rtěnka. Jsou jí proslulé. Vlasy jemně rámující obličej, decentní (nude) make-up a rtěnka, kterou si nezapomenou nanést, i když si jen jdou koupit ráno něco k snídani do obchůdku vedle svého bytu.
Pokud se chcete také alespoň na pár dní stát součástí města nad Seinou a vychutnat si sama ten nezapomenutelný pocit, není nic snazšího než si koupit levné letenky do paříže.