Zásuvky a vypínače, které se vašemu bytu přizpůsobí

Zásuvky a vypínače, které se vašemu bytu přizpůsobí

Máte pocit, že určité prvky vaší domácnosti nemohou být krásné, ani kdybyste se postavili na hlavu? Prostě proto, že si nemáte z čeho vybrat? Tak to se mýlíte – změna je možná! Tím spíše, jestliže máte na mysli zásuvky a vypínače.
Tyto drobné elektronické pomocníky potřebuje každá domácnost, ale mnoho lidí je nemá rádo právě proto, že kazí celkový vzhled jejich interiéru. A není se čemu divit – když vám na barevně vymalovaných stěnách září bílé vypínače, které nemůžete minout ani poslepu, není to nic pěkného. Jenže jde o to, že dnes už to můžete změnit. Takže pokud vám záleží na dokonalosti vašeho domova anebo prostě proto, že máte rádi změny, můžete vaše stávající zásuvky a vypínače vyměnit za lepší, které vám budou skvěle sloužit, a ještě navíc budou i výtečně vypadat.
Řeč samozřejmě není o ničem jiném, než o schneider vypínačích Lightpark a zásuvkách z řady unica.barevný malířský vzorník.jpg
Na ty narazíte ve všech dobrých obchodech, pohodlně si je můžete vybrat a nakoupit například na internetu. A že je z čeho vybírat! Zapomeňte na doby minulé a na to, že zásuvky a vypínače existovaly na trhu prakticky jen ve třech provedeních. To už je naštěstí pryč. Nyní máte na výběr tak širokou škálu barev a tvarů, že budete mít co dělat, abyste si z nich zvolili ty nejkrásnější.
Velká variabilita produktové řady schneider unica je zajištěna chytrým modulárním řešením. Výsledné vypínače sestávají z univerzálních strojků a unikátních svrchních rámečků. Jejich spojením vzniká maximálně flexibilní celek, neboť na každý strojek můžete připevnit jakýkoli rámeček – rámeček libovolné designu a samozřejmě i jakékoli barvy či barevného odstínu.jednoduchý obrázek spotřebiče.png
S takovou nabídkou se nemusíte bát svůj interiér proměnit, kdykoli vás jen napadne – vaše zásuvky a vypínače schneider se této změně pružně přizpůsobí.
Tak jen směle do toho, vylaďte svůj byt do posledního detailu!

4/5 - (3 votes)